Šité textilní dekorace ze zbytků látky ve tvaru tulipánu

Hitem letošního jaro jsou šité dekorace. Ve Vychytávkach se objevil inspirativní příspěvek s návodem jak ušít ze zbytků látky tulipány, které vám nikdy nezvadnou Za dvě minuty máte hotovo - výrobu zvládnou taky odvážní chlapi.

Výrobu je opravdu velice jednoduchá. Vezmeme látku, vystřihneme si obdélník velikosti např. 12 x 16 cm. Nakreslíme si na šablonu tulipán. V dalším kroku látku zažehlíme na 1 cm a prošijeme. Pak vezmeme šablonu obkreslíme. Vezmeme dvě látky dáme je lícem k sobě, prošijeme a tulipán obrátíme. Vycpeme dutým vláknem a napíchneme na špejli, abychom mohli dekoraci umístit např. do květináče za okna. Můžeme ještě špejli dozdobit mašličkou a dekorace je hotová.

Jak se Vám nápad libí? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi pod článkem anebo na Facebook stránce - Vychytávky a recepty Ládi Hrušky. Stejně tak pokud jste nápad vyzkoušeli a možná trošku upravili podle svého - pochlubte se zkušenostmi a fotkami tady nebo v komentářích na FB stránce.Vyzkoušejte vyhledávač hezkých pláži pro Vaši dovolenou na nejpláže.cz.

Co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného hledejte na vstupzdarma.cz